Sesja świąteczna - oferta | Karolina Majsner Fotografia, fotograf rodzinny Poznań

REZERWACJA SESJI ŚWIĄTECZNEJ

W celu rezerwacji sesji, przejdź na stronę https://karolinamajsnerfoto.zalamo.com/book. Tam uzyskasz wszelkie niezbędne szczegóły organizacyjne, cennik sesji świątecznej oraz dostępne terminy. 

 

Dla Twojej wygody, udostępniam weekendowe terminy na sesje w okresie listopad - grudzień. Jeśli będziesz w Poznaniu tylko w okresie świątecznym lub gościsz u siebie rodzinę, udostępniam również terminy w okresie 27-29 grudnia. 

Chcę podarować sesję pod choinkę

Chcę zarezerwować swój termin

Chcę zobaczyć przykładowe galerie

Chcę zarezerwować swój termin

Chcę dowiedzieć się więcej!

Chcę się zapisać!

Voucher zaproszenie na sesję pod choinkę Karolina Majsner Fotografia

VOUCHER NA SESJĘ - IDEALNY PREZENT POD CHOINKĘ

Jeśli chcesz wręczyć żonie, partnerce, mamie lub innej bliskiej osobie obietnicę pełnego pięknych chwil spotkania - voucher na sesję zdjęciową będzie idealnym prezentem pod choinkę. Elegancki papier zapakowany w piękną kopertę, spersonalizowane zaproszenie na sesję z pewnością ucieszy każdą kobietę.

 

Voucher na sesję jest ważny do 6 miesięcy od zakupu i jego wartość zależy od wybranego pakietu sesji lifestyle lub reportażu okolicznościowego. Szczegółowy cennik sesji zdjęciowych znajdziesz w zakładce "Oferta".

 

Na podstawie voucheru możemy spotkać się w Poznaniu i okolicach w ramach:

- sesji rodzinnej w plenerze, domu lub studio 

- sesji ciążowej 

- sesji kobiecej 

- reportażu okolicznościowego - baby shower, chrzciny czy roczek 

Sesja świąteczna w studio Poznaniu. Sesja świąteczna dla mamy i córki.

SESJA ŚWIĄTECZNA - DLACZEGO WARTO?

Święta to wyjątkowy czas - szarość i niepogodę za oknem rozjaśniamy sobie tysiącem lampek, świeczek. Zimne dni umilamy ulubionym swetrem i kocem. I ponad wszystko - dbamy o czas spędzony z rodziną. 

 

Sesja świąteczna w specjalnie zaaranżowanym studio w Poznaniu pozwoli Wam wczuć się w ten wyjątkowy zimowy klimat. Na zdjęciach ponad wszystko zależy mi na Waszej wspólnej zabawie, dużej dawce miłości i bliskości. 

 

Nie zobaczysz tu sztywnych, wypozowanych kadrów. Studio daje nam dużo przestrzeni i swobody do zabawy. Ta sesja to przede wszystkim miły, rodzinny czas DLA WAS - ozdoby i światełka będą tylko tłem.

 

Jeśli szukasz też idealnego prezentu dla rodziny, wydruki z sesji w postaci albumów są doskonałym prezentem dla bliskich - dziadkowie wprost uwielbiają wracać do tych ujęć, i to nie tylko w święta (sprawdzone info! :))

Nie potrzebujemy już zdjęć. Zdjęcia są wszędzie. W moim folderze "aparat" w telefonie jest dziś 8319 plików.

Potrzebujemy momentów. Prawdziwych, dzielonych z ukochanymi. Tych, które z łezką w oku będziemy wspominać za 10, 20, 30 lat.

 

CZEGO MOŻESZ SPODZIEWAĆ SIĘ NA SESJI? OBEJRZYJ PRZYKŁADOWE GALERIE

 

Rodzinna minisesja świąteczna w studio Poznań (karolinamajsner.pl)

Sesja świąteczna Poznań - pomysł na prezent pod choinkę (karolinamajsner.pl)

Mini sesje świąteczne w studio Poznań Karolina Majsner Fotografia

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

Pytanie: Ile mamy czasu na realizację sesji świątecznej?

Odpowiedź: Na zrealizowanie zdjęć mamy 30 minut, a na przygotowania przed i po sesji po 10 minut - z doświadczenia wiem, że w tym czasie jak najbardziej jesteśmy w stanie stworzyć piękną, rodzinną pamiątkę.

 

Pytanie: Jak będzie wyglądała aranżacja?

Odpowiedź: Studio, w którym się spotykamy ma loftowy, jasny klimat. Królować będą jasne koce i poduszki, ręcznie wykonane wianki z iglakami, dwie piękne choinki. Całości dopełniają detale w kolorach zieleni, szałwii i beżu. 

 

Pytanie: Co się stanie jeśli rozchorujemy się przed sesją świąteczną?

Odpowiedź: W tym roku zadbałam o wynajem studia na weekendy na wyłączność - oznacza to, że na 100% będziemy mogli znaleźć alternatywny termin - nawet po świętach.

 

Pytanie: Jak długo będę czekać na gotowe zdjęcia z sesji świątecznej?

Odpowiedź: wyznaję zasadę, że na efekty sesji nie można czekać długo! W przypadku sesji świątecznych czas obróbki zdjęć określam na do 5 dni roboczych. W przypadku realizacji sesji do 2 grudnia gwarantuję też dostarczenie wydruków papierowych. Przy sesjach grudniowych - z pewnością otrzymacie pliki cyfrowe przed świętami, natomiast wydruki będą zależeć od nakładu pracy laboratorium. 

 

Chcę poznać szczegóły!

Stwórz absolutnie wyjątkową, rodzinną pamiątkę

Sesje świąteczne w Poznaniu

Sesja świąteczna w studio Poznań
Karolina Majsner Fotografia logo fotografia rodzinna
Fotograf trzyma w dłoniach aparat - sesja świąteczna Poznań

SESJE ŚWIĄTECZNE W STUDIO

 

Dziękuję za Twoje odwiedziny! Jeśli jeszcze się nie znamy - jestem Karolina i specjalizuję się w sesjach rodzinnych lifestyle i najczęściej widzimy się na sesjach plenerze lub w Waszych domach oraz na imprezach okolicznościowych.

Co roku okres świąteczny jest dla mnie wyjątkową okazją do stworzenia rodzinnych pamiątek, które nie tylko zachowują klimat tego pięknego czasu, ale są doskonałą bazą do świątecznych prezentów dla bliskich.

 

W tym roku spotykamy się w studio na poznańskim Grunwaldzie. Udostępniam Tobie szereg terminów weekendowych w okresie listopad-grudzień 2023. 

 

Jeśli odwiedzasz rodzinę w okresie świątecznym lub gościsz bliskich właśnie w tym czasie - istnieje możliwość realizacji sesji w terminie 27-29 grudnia. 

 

Fotograf lifestyle Poznań | Sesja ciążowa, noworodkowa, rodzinna Poznań | Fotografia ślubna

Sesja lifestyle Rokietnica, Tarnowo Podgórne, Szamotuły, Swarzędz, Luboń, Mosina, Skórzewo, Suchy Las

 

Wszystkie prawa zastrzeżone @2023 Karolina Majsner Creative. Strona powstała przy użyciu kreatora Web Wave.

Sesja rodzinna Poznań Fotograf Instagram
Sesja rodzinna Poznań Fotograf Instagram