Album crystal albums Poznań fotograf
Album crystal albums Poznań fotograf

FAQ:

Pyt.: Czy zdjęcia z telefonu nadają się do druku w albumie?

Odp.: Jak najbardziej! Większość, jeśli nie wszystkie telefony dostępne aktualnie na rynku dają naprawdę zadowalające efekty, jeśli chodzi o jakość wydruku. Sprawdzone info – jeden z moich albumów to w całości zdjęcia z telefonu. Jest piękny!

Pyt.: Te albumy są drogie, w firmie x, y, z zamawiam dużo taniej, wiesz?

Odp.: No jasna sprawa! Codziennie dokonujemy wyborów pomiędzy wariantem a i b, tańszym i droższym, wiedząc, że za ceną stoi również jakość. Wszystko zależy od indywidualnych potrzeb. Ktoś kupuje trampki na lato w markecie, a ktoś inny obuwie z najwyższej półki, bo biega maratony. Obie te osoby są zadowolone. Obie dokonują zakupu na bazie swoich potrzeb. Albumy Crystal Albums są stworzone dla Ciebie, jeśli w miłości do zdjęć jesteś zdecydowanie typem maratończyka – chcesz, żeby za 42 lata cieszyły tak samo :)

Pyt.: W jaki sposób mogę personalizować albumy?

Odp.: We wzorniku znajdziesz ponad 40 opraw, w różnych wariantach kolorystycznych i fakturze. Na okładce może znaleźć się grawer, nadruk lub okienko ze zdjęciem.

Napisz do mnie za pośrednictwem formularza kontaktowego lub na Facebooku/Instagramie, abyśmy wspólnie dobrali najlepszy wariant dla Twoich potrzeb.

Ja projektuję dla Ciebie wnętrze albumu, Ty wprowadzasz drobne poprawki, mówisz „jest pięknie!” i bum! Album ląduje w Twoich rękach.


Piękna oprawa,

personalizowany grawer,

cudowne, trwałe kolory

i jedwabne strony.


W sam raz do miziania, a do tego jeszcze ozdoba Twojej domowej biblioteczki. Na lata.


W ofercie dostępne są różne formaty albumów. Od stworzonych dla dziecięcych łapek 10x10cm, do imponujących 25x35cm, idealnych dla Twoich ślubnych wspomnień czy pięknych wakacyjnych pejzaży. Dostępne są również albumy „eko”, czyli wariant bez materiałowego obicia, za to z Twoim ulubionym zdjęciem na okładce.


Wyobraź sobie, że po krótkiej selekcji pakujesz ulubione zdjęcia w jeden folder i przesyłasz go do mnie. Weźmy na przykład:


- Kadry z Twoich najlepszych wakacji

- Twoje ulubione zdjęcia z 2020 roku

- Zdjęcia z roczku synka, który dziś ma już 5 lat, ale jakoś nigdy nie złożyło się, żeby je wywołać.

- Ujęcia z Twojego ślubu wykonane przez innego fotografa, bo te kilka lat temu stwierdziliście, że album zamówicie później.

- Czarno białe zdjęcia rodziców, które nie mogą znaleźć swojego miejsca a zachwyci ich jako rocznicowy prezent. 


Możesz też napisać „Hej, Karola, pamiętasz naszą sesję w słonecznikach? Chcę ją otulić w piękny album!”.

Tak, łatwiej. I z dostawą do domu.

Album crystal albums Poznań fotograf

Zamów wyjątkowy fotoalbum

Będę z Tobą szczera. Z zazdrością i niemałym podziwem patrzę na osoby, które regularnie wywołują zdjęcia i wyklejają swoje albumy. Mój stosik odbitek, które „muszę wkleić” osiągał już kolejne rekordy wysokości, do momentu gdy odkryłam, że o wspomnienia można zadbać łatwiej.

Żyjemy w czasach, w których dziennie każda rodzina potrafi „wyprodukować” dziesiątki, setki nawet kadrów. Jeśli podobnie jak ja przykładasz ogromną wagę do dokumentowania zarówno ważnych momentów jak i codzienności, pewnie dbasz też o to, żeby chociaż procent z nich przelać na papier. Trochę, bo jesteś tradycjonalistą, trochę dla bezpieczeństwa, trochę dlatego, że lubisz po prostu usiąść i przekartkować album, jak za starych, dobrych czasów. Możliwe, że twierdząco kiwasz właśnie głową. Mam rację?


Karolina Majsner Fotografia logo fotografia rodzinna

 

Fotograf lifestyle Poznań | Sesja ciążowa, noworodkowa, rodzinna Poznań | Fotografia ślubna

Sesja lifestyle Rokietnica, Tarnowo Podgórne, Szamotuły, Swarzędz, Luboń, Mosina, Skórzewo, Suchy Las

 

Wszystkie prawa zastrzeżone @2023 Karolina Majsner Creative. Strona powstała przy użyciu kreatora Web Wave.

Sesja rodzinna Poznań Fotograf Instagram
Sesja rodzinna Poznań Fotograf Instagram